Pripravujeme

 

Orava pre všetkých  - jesenná edícia 2020

termín zverejníme čoskoro

❣️ Jarná edícia #ORAVAPREVSETKYCH❣️

Jarné termíny #oravaprevsetkych sú uzavreté a preto verím, že na jeseň 2020, Vás budeme mocť vďaka tejto krásnej myšlienke privítať ešte v hojnejšom počte 😊.

⬇️   Viac o projekte   # tatryprevsetkych   # oravaprevsetkych   ⬇️


Milí priatelia,

myšlienka "Tatry pre všetkých" je pre mňa veľkou inšpiráciou a dôkazom toho, že ľudia s veľkým srdcom ešte nevymreli🙏.

Po dohode s pánom Dubielom, prevádzkárom Vily Kosodrevina na Štrbskom plese, kde táto krásna myšlienka vznikla, som sa rozhodla, že počas mesiaca november v termíne 6.-28.11.2019 budem ponúkať BEZPLATNÉ UBYTOVANIE pre sociálne slabších a znevýhodnených turistov, zaľúbencov či rodičov, ktorí si z finančných dôvodov nemohli dovoliť zobrať deti na prázdniny:).

V prípade záujmu o pobyt poprosím všetkých záujemcov, aby sa riadili pravidlami uvedenými na stránke www.tatryprevsetkych.sk.

Záujemcov poprosím, aby ma kontaktovali výhradne cez email vrbova.barbara@gmail.com a do predmetu uviedli "Orava pre všetkých". Napíšte mi niečo o Vás a čo by ste chceli na Orave zažiť .

Kapacity sú obmedzené, preto si prosím dajte každý ruku na srdce a zvážte, či vo Vašom okolí nie je predsalen niekto, kto si ten pobyt za bežných okolností naozaj nemôže dovoliť.❣️

Budem sa veľmi tešiť na Vaše emaily a stretnutie s Vami! 

 #tatryprevsetkych #oravaprevsetkych